top of page
HOLISTILINE REGRESSIOONITERAAPIA

MIS SEE ON?

Holistiline regressiooniteraapia (HRT) on protsess, kuhu on haaratud inimene tervikuna, tema mõttemaailm, tema tunnetespekter ja ka füüsiline keha. Holistilised rännakud võimaldavad kliendil uurida oma sisemaailma, leida üles oma probleemide algpõhjused, läbi töötada olukorrad, kus probleemid tekkisid, mis omakorda vabastavad kinnikiilunud tunde- ja mõttemustreid. See on sügav kontaktivõtt oma põhiolemusega, mis loob parema elukvaliteedi.

HRT aitab kliendil leida oma tugevaid ja nõrku külgi, millede teadvustamine aitab toime tulla elus ettetulevate väljakutsetega.

HRT seisukohalt on emotsionaalne stress meie probleemide tekkel kõige olulisemaks mõjutajaks. Kehtib põhjus-tagajärg seadus. Tihtipeale inimesed suruvad oma negatiivsed tunded nagu viha, hirm, ärevus, lootusetus ja kurbus jne. alla. Pidev tunnete eiramine leiab aga ükshetk väljundi meie füüsilises kehas haiguste näol.

Holistiline regressiooniteraapia toetub kvantfüüsikale põhinevale maailmapildile, mille kohaselt kõige olemasoleva aluseks ja ühendajaks on ühendväli, elava teadvuse väli. See väli sisaldab infot ja loob uut infot. Sinu mõtted ja tunded loovad reaalsuse. Sa oled see, mida sa mõtled. Teiste süüdistamine ja tunne, et kõik teevad liiga, tõmbab ligi hädasid nagu magnet. Teraapia võib siinkohal abiks olla.

 KELLELE?

- Kui vanaviisi elada enam ei taha ja uutmoodi veel ei tea
- kui suhted partneriga, lastega, kolleegidega sind ei rahulda
- kui sinu elu kipuvad juhtima sinu hirmud ja foobiad
- kui napib enesekindlust ja eneseväärtustamist,
- õppida ennast ja oma tahet paremini tundma
- kehalised kaebused
- kui elus puudub rõõm, eluisu on otsas
- seksuaalsed probleemid, seksuaalne väärkohtlemine

- sõltuvusprobleemid (alkohol, sigaretid, narkootikum, toit, töö, suhted)

"Sa ei saa oma elus minna edasi, kuni Sa pole oma mineviku ebaõnnestumistel ja südamevalul minna lasknud."  Paolo Coelho

20211216_164546.jpg

HOLISTILINE NELIK

4 x 3 h

Holistiline nelik on neli 2,5-3-tunnist seanssi, mis viiakse läbi kahe nädala jooksul. Neliku fenomen seisneb käimalükatud protsesside sügavuses ja intensiivsuses. Nendele päevadele on mõistlik vältida tähtsaid tööülesandeid ja kohustusi. Esmakordsele tulijale soovitan tungivalt valida nelik ja hiljem vastavalt vajadusele üksikseansid

TÄISSEANSS

2,5-3 h

Holistiline seanss koosneb kahest peamisest osast. Esimeses osas toimub vestlus 1-1,5h ja teine osa on tavaliselt rännak, kuid vahest rakendatakse ka teisi meetodeid nagu vastandumine e. “toolitöö” või perekonstellatsioonil põhinev “lapitöö”

LÜHISEANSS

1,5 h

Lühiseanss sisaldab konsultatsiooni ja sobib eelkõige varasemalt holistilise neliku läbinud klientidele.

ONLINE

NÕUSTAMINE

1 h

Kiirkonsultatsioon

bottom of page